Kurumsal

Mutluluğu sizinle paylaşma serüvenimiz 2004 yılında Ülkü Fırın Adıyla Kırcami ’de başladı, katkısızı doğal ürün ilkesi ve karadeniz ürün anlayışını Akdeniz ile harmanlamamız bize kısa sürede başarıyı getirdi. İlkelerinden ve doğal ürün kalitesinden övün vermeyen Ülkü Fırın anlayışını bir üst kademeye çıkararak Ülkü fırın kafe ‘ yi oluşturdu ve 2016 yılında Mevcut Üretim Atölyesini Büyüterek Çağlayan'da Ülkü Fırın Adı altında Merkez Şubeyi oluşturdu. Antalyalılar iyi modernize olmuş. Türkiye standartlarının üstünde Ülkü fırın - (kafe) ’ yi tanımış oldu. Fırın kafe konsepti ile birçok ürün gurubunu başarıyla Ülkü fırın kafe çatısı altında toplamış oldu. En iyi olabilmenin verdiği sorumlulukla en iyi ve en yeni ürünleri sizlere sunmaya devam etmektedir. Ülkü fırın kafe’de pasta severlerin rahat ve huzurlu olabilecekleri uzunca sohbet edecekleri pasta kokularının birbirine karıştığı şık sunumlarıyla sizi özel hissettiren bir mekandır. Ülkü fırın olarak sizlere kaliteyi mutluluğu ve lezzeti paylaşmak istedik.


MİSYONUMUZ

Misyonumuz; Sofralarımızın vazgeçilmezi olan ekmek ve diğer unlu mamul ürünlerinde en sağlıklı biçimde tüketmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyor ve Ülkü Ekmek Ailesi ve Çalışanları olarak ürünlerimizde gösterdiğimiz hassasiyet ve siz değerli müşterilerimize verdiğimiz önem öncelikli ilkelerimiz arasındadır.


VİZYONUMUZ

Vizyonumuz;  Ürünlerimizde mükemmel lezzet arayışı doğrultusunda. Kaliteli Hijyenik, yenilikçi, lezzetleriyle iddialı ve bölgemizde gıda sektöründe lider fırın-pastane-cafe olmak ve yenilikçi ürünlerle en iyisini ve en değerlisini insanlığa sunmak gelecekteki hedefimizdir.


KURULUŞ

Kuruluşumuz; 2004 yılında Fırın - Pastane consepti ile sizlere en iyisini sunabilmek adına başladığımız hizmetimize ilk günkü heyecanımızla devam etmekteyiz. Firmamız 2004 yılında Soğuksu Güvenlik Mahallesinde kurulmustur. 2009 yılında faaliyetine Kırcami’de devam etmiştir. 2012 yılında ise fırın - pastane - cafe konsepti ile Konyaaltı şubemizide açarak hizmetimize devam etmekteyiz.